O nás

PKZ group s.r.o. je česká společnost zaměřená na dovoz gruzínských potravin a přírodních produktů, zejména pak čajů, lyofilizovaného i jinak sušeného ovoce. S našimi partnery, gruzínskými výrobci a pěstiteli, spolupracujeme na bázi exkluzivního zastoupení pro český, ale i některé další evropské trhy. Rozvíjíme rovněž spolupráci s gruzínskou agenturou na podporu exportu a jinými institucemi.
Všechny produkty z našeho sortimentu byly vypěstovány a zpracovány v Gruzii – mají tedy jasný a ověřitelný původ. Jsme a do budoucna i zůstaneme zaměřeni na čisté přírodní produkty – bez přidaného cukru, dochucovadel, aromat a jakýchkoliv jiných chemických látek. My i naši zákazníci velmi dobře víme, že chuť poctivě vypěstovaných plodů naprosto není nutné „vylepšovat“ ani „zvýrazňovat“.
Vzhledem k vysokým environmentálním standardům gruzínského zemědělství, vzhledem k absenci jinde dnes skoro všudypřítomných pesticidů, pevně věříme, že produkty z našeho sortimentu mohou oslovit širokou veřejnost.
Osobně jsme se v Gruzii přesvědčili, že ekologický přístup k půdě a zemědělství je tam zcela přirozenou věcí, nikoliv pouhým marketingovým sloganem. Je pro nás potěšením, zprostředkovat tuto zkušenost také Vám.