Naši dodavatelé

Své dodavatele si pečlivě osobně vybíráme, jenom tak můžeme zaručit skutečnou kvalitu nabízených produktů. Také dbáme na to, aby naši dodavatelé používali pouze původní gruzínské suroviny pěstované bez použití pesticidů a jiných růst podporujících látek. Veškeré suroviny jsou také čistě přírodní bez genetických modifikací. Také dohlížíme na samotné zpracování jednotlivých produktů, jen tak můžeme skutečně ručit za to, že naše produkty jsou bez barviv, bez konzervantů a jiných přidaných látek.

Jsme a do budoucna i zůstaneme
zaměřeni na čisté přírodní produkty –
bez přidaného cukru, dochucovadel,
aromat a jakýchkoliv jiných
chemických látek.


Manna je gruzínský závna zpracování a balení potravin, zaměřený na ekologicky čisté produkty a zdravý životní styl. Společnost produkuje certifikované výrobky: čaje prémiové kvality a sušené ovoce.
Výrobní proces je plně v souladu se standarty ISO 22000 a HACPP. Výrobky manna jsou certifikovány společností Caucascert – Organizací na certifikaci organických produktů, právně uznanou Gruzií, EU i Švýcarskem. Všechny čaje Manna jsou pěstovány na ekologických plantážích v západní Gruzii. Jejich jedinečná lokace, tvořená kombinací přímořského a horského klimatu, dává čajům Manna jejich výrazné specifické aroma a chuť.
V gruzínské společnosti Manna LLC, která je naším dodavatelem, je dodržován systém výroby bioprodukce, dodávané čaje jsou přírodní, bez jakýchkoliv barviv, doplňků či prostředků k úpravě chuti.


Gemuani Ltd je uznávaný inovátor v oblasti zemědělské produkce a jejího zpracování, společnost si získala reputaci pro kvalitní, výživově bohaté a vysoce oceňované zemědělské produkty. Se svým posláním produkovat zdravé jídlo a chránit životní prostředí společnost dodržuje nejvyšší, mezinárodně uznávané standardy pro bezpečnost potravin a je také první ve svém regionu, kdo využívá technologii výroby neprodukující odpady. Sídlící v biodiverzitně bohatém regionu západní Gruzie mezi Černým mořem a kavkazským pohořím, Gemuani udržuje 111 ha úrodných sadů a zároveň využívá nejmodernější technologie pro zpracování ovoce.
Důsledné vyhýbání se dusičnanům, pesticidům a jiným podobně škodlivým látkám, umožňuje uchování nepopiratelně bezpečného a hygienického pracovního prostředí.


Kareli Fruits se specializuje na vysoce kvalitní ovocné produkty pro zdravý a aktivní životní styl a tuto koncepci aplikuje v každé fázi vývoje a zpracování produktů. ZávKareli Fruits se nachází v Kareli v Gruzii – jedné z nejproduktivnějších a nejznámějších oblastí pěstování ovoce na planetě.
Používá se technologie sušení při nízké teplotě, proces sušení trvá 12-18 hodin, tato technologie zajišťuje uchování 90% vitamínů a minerálů v ovoci.


Gori Feeding Cannery se svou obchodní značkou KULA byla založena v roce 2009, V současnosti společnost produkuje na 250 druhů produktů: přírodní džusy, kompoty, zavařeniny, džemy, omáčky, saláty, nebo také nakládané okurky. Společnost sídlí v oblasti Gori v Gruzii, tento region je považován za důležitou zemědělskou oblast pro pěstování ovoce, zeleniny a jiných plodin. Veškeré ovoce a zelenina je sklízena jen zralá podle tradičních gruzínských zvyků, avšak za použití moderních technologií. Tím jsou zachovány veškeré výživové vlastnosti produktů.


Gruzínská společnost Georgian Nectar byla založena v roce 2007 a počátku své existence se zaměřila na výrobu prémiových ovocných šťáv, vylisovaných výlučně z ovoce pocházejícího z ekologicky čisté krajiny gruzínského venkova a lesů. Díky specifickému kavkazskému klimatu a ideálnímu složení půdy nabízí gruzínské ovoce nejen nevšední chuťový požitek, ale je také přirozeně v mnoha směrech zdraví prospěšné. Produkty společnosti Georgian Nectar proto oceňují zákazníci v mnoha zemích, dokázaly se prosadit i na tak vysoce konkurenčních trzích, jako jsou například USA nebo Austrálie.